X

 

Evde kalmalıyız dostlar…

Evde kalırken de elbette  sağlığımızı korumalı ancak hissettiğimiz olumsuzluklar konusunda da bilgi edinebilmeliyiz. Covid-19 Pandemizi hayatımızı pek çok alanda durdurdu ve böyle olması gerekiyor. Bu sürecin en kısa zamanda sağlıkla bitmesini ümit ediyoruz ancak ne kadar süreceğini de hiçbirimiz bilmiyoruz. Bu arada doğal olarak rahatsızlıklarınız olabilir ve konu ile ilgili mevcut olasılıkları ve hatta evden yapabileceğimiz önlem ve tedavileri konuşabiliriz. Hatta mutlak gereklilik varsa emniyetli koşullarda muayene olmanızı sağlayabiliriz.

Sanal kliniğim info@egemen.koyuncu.com ve egemen.koyuncu@femmeinstitute.com  aktif şekilde çalışıyor. Her iki  e-posta adresinden her türlü soru ve sorunlarınız için yazabileceğiniz ve en kısa zamanda tıbbi çözüm tavsiyeleri ile size dönüş yapacağım bir platform olan sanal iletişim alanına tüp bebek, gebelik ve doğum, menapoz, ergen jinekolojisi ve jinekolojik hastalıklar  alanında bütün sorularınızı yazabilirsiniz.

Diğer taraftan, uzaktan danışmanın yetmeyeceği ve daha ileri tıbbi bakım, tetkik ve muayene gerektiren durumlar için Çiftehavuzlar’daki kliniğimizden randevu alarak gönül rahatlığı ile gelebilirsiniz.

Kliniğimiz her gün en az iki defa önerilen dezenfektanlar ve sabunlarla temizleniyor. Yerler, kapı kolları, masalar, sehpalar, kabul bankosu gibi bütün alanlar sıklıkla dezenfekte ediliyor. Koltuklar  ve sandalyeler gün bitiminde mutlaka siliniyor.

Tuvalet ve lavabolar her kullanımdan sonra dezenfekte edilmektedir.

Size ait randevuları daha geniş aralıklarla veriyor ve bekleme odasında sosyal mesafeyi koruyarak daha az bekleme zamanı oluşturuyoruz. Kliniğin bekleme odası dışında kalan iki odasını da sosyal mesafelendirme için ayırmış durumdayız.

Her gelen konuğumuzun ateşini ölçüyor ve sağlığınızla ilgili sorular soruyoruz. Randevunuzu verirken yakınlarınızı getirmemenizi, yalnız ya da eşinizle beraber gelmenizi öneriyoruz. Kliniğe eldivenlerinizle gelmemenizi, girer girmez ellerinizi önerilen biçimde yıkamanızı ve ardından dezenfektan kullanımını rica ediyoruz..

Biz Nisan ayında sizi ve çalışanlarımızı koruyabilmek için haftada iki gün, Çarşamba ve cumartesi günleri hasta görüyoruz. Eğer uzun dönemde  gerekli olursa bu süreyi 3 güne çıkaracağız.

Doktorlar ve sağlık çalışanları olarak her alanda tek kullanımlık eldivenlerle ve mutlaka maske ile  çalışıyoruz.

Bu zor günlerden geçerken sizlere bilgimiz, becerimiz ve emeğimizle destek olmaya devam ediyoruz. Elbette doğumlarımız devam ediyor ve çok iyi tedbir almış hastanelerle emniyetle yol alıyoruz. Umuyoruz ki bu günleri sabır ve güç birliği ile hep beraber sağlıkla atlatırız.

 

Evde kalın, Sağlıcakla kalın!

Op. Dr. A. Egemen Koyuncu