X
(Turkish) TÜP BEBEK
(Turkish) Kadında 35 yaş altında 12 ay ve 35 yaş üstünde 6 ay korunmadıkları halde bebek sahibi olamayan çiftlerin tetkiklerle değerlendirilmesi ve bu çiftlere laboratuar ortamlarında yüksek teknoloji imkanlarını kullanarak destek olmaktır. Burada yöntemler aşılama, klasik tüp bebek ve ICSI(intrastoplazmik sperm injeksiyonu) olarak sıralanabilir….
(Turkish) ONDA; FDA PATENTLİ VÜCUT ŞEKİLLENDİRME
(Turkish) Hayat kalitesinin yükselmesi ve mutluluk için hem sağlıklı hem de güzel olmak istiyoruz. Bu perspektiften bakınca, vücudumuzdaki biriken ve hem sağlığımızı hem de beden güzelliğimizi yani genel olarak hayat kalitemizi bozma riski yüksek olan yağlardan kurtulmak istiyoruz....
(Turkish) SİZ EVDE KALIN DİYE SANAL KLİNİĞİMİZ HİZMETİNİZDE!
(Turkish) Sanal kliniğimiz info@egemen.koyuncu.com ve egemen.koyuncu@femmeinstitute.com aktif şekilde çalışıyor. Her iki e-posta adresinden her türlü soru ve sorunlarınız için yazabileceğiniz ve en kısa zamanda tıbbi çözüm tavsiyeleri ile size dönüş yapacağım bir platform olan sanal iletişim alanına tüp bebek, gebelik ve doğum, menapoz, ergen jinekolojisi ve jinekolojik hastalıklar alanında bütün sorularınızı yazabilirsiniz. Diğer taraftan, uzaktan danışmanın yetmeyeceği ve daha ileri tıbbi bakım, tetkik ve muayene gerektiren durumlar için Çiftehavuzlar’daki kliniğimizden randevu alarak gönül rahatlığı ile gelebilirsiniz..
(Turkish) Bültenimize Abone Olun
(Turkish) Yeni yazılarımızdan haberdar olmak için bültenimize abone olabilirsiniz.

Blog

3720
(Turkish) Hasta / 1 Yıl
(Turkish) Bir yılda ortalama olarak kliniğimizde görülen hasta sayısıdır.
252
(Turkish) Ameliyat ve Müdahaleler / 1 Yıl
(Turkish) Bir yılda ortalama olarak gerçekleşen ameliyat ve müdahaleler sayısıdır.
22
(Turkish) Senelik Deneyim
(Turkish) Op.Dr. Egemen Koyuncu'nun meslek hayatı süresince siz değerli hastaları ile birlikte geçirdiği süredir.
(Turkish) Op. Dr. Egemen Koyuncu
(Turkish) Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı
(Turkish)

Kendimi bildim bileli doktor olmak istedim. Hep bu motivasyon ile hedefime ulaşmak ve bu güzel mesleği edinmek için çok severek çalıştım, ve gelişmek , öğrenmek için durmadan çalışıyorum. Hekimliği en iyi öğrenebileceğim ve eğitim geleneğine her zaman hayranlık duyduğum kurumlardan biri olan İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nden 1993 yılında mezun oldum.  Aynı seçkin kurumda 1998 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Ana Bilim Dalı’nda uzmanlık eğitimimi tamamladım.

(Turkish) Devamını Oku